תכנון בית פרטי

אין ספק שרכישת או בניית בית ועיצובו נמנית על הצעדים הגדולים והמשמעותיים בחיים. מאחר שלכל אדם ומשפחה יש צרכים אינדיבידואלים הנוגעים למאפייני, צורת וסגנון הבית, במרבית המקרים יש צורך בהתאמת עיצוב הפנים על ידי אנשי מקצוע. במשרד עידן מרדכי אדריכלות ועיצוב פנים תזכו לליווי אישי ולשירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת, בכל הליך התכנון והעיצוב של ביתכם באופן העונה במדויק על רצונותיכם, צרכיכם וחלומותיכם.

פתרונות מלאים תחת קורת גג אחת

במהלך תכנון בית פרטי עולים נושאים רבים הנדרשים לפתרון הולם ויעיל שמתאים לצרכי הדיירים. מדובר בנושאים כגון בחירת נקודת חשמל, שבירת קירות, תכנון תשתיות אינסטלציה, בחירת המטבח וסגנון חדר השינה. זאת, לצד שאלות רבות נוספות כדוגמת בחירת אריחים, ריצוף, ריהוט, צבעי קירות וגופי תאורה. לכל אלו אנו מספקים מענה מקיף ושלם המתחשב בצרכים שלכם, ושם את הדגש על הנדסת אנוש ופרקטיות.

תכנון וליווי מקיפים

אנו מספקים שירותי תכנון בתים פרטיים מקיפים, הכוללים ליווי ופיקוח אחר הליכי הבניה והעיצוב עד כניסתכם לביתכם החדש או המחודש. תכנון הבית מבוצע בהתאמה מלאה לרצונות, לטעם ולצרכי הדיירים, מתוך גישה יצירתית ובלתי מקובעת המבטיחה בית שעונה על כל ציפיותיכם ועוד הרבה מעבר לכך.

להזמנת שירותינו ולקבלת מידע נוסף
משרדנו פתוח בפני בוני ומשפצי בתים פרטיים בכל רחבי הארץ, המעוניינים בעיצוב איכותי ומקורי על פי חזונם. להזמנת שירותינו ולקבלת פרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון שמספרו 054-5799488.