עיצוב פנים בתל אביב

בהיותה עיר התרבות החשובה בישראל, תל אביב מכתיבה גם את גישות העיצוב המתקדמות ביותר. כפועל יוצא מכך, הדרישות שניצבות בפני מעצב פנים בתל אביב הן הגבוהות במדינה. משרד עידן מרדכי אדריכלות ועיצוב בפנים לא רק עומד בסטנדרטים המבוקשים, אלא גם נחשב למוביל בתחום. זאת, בזכות קשת רחבה של דירות ופרויקטים פרקטיים וייחודיים, המאופיינים בחשיבה מחוץ לקופסא ובתוצאות הנכונות והטובות ביותר עבור דיירי הנכס.

גישה עיצובית מיוחדת בהתאמה אישית

יש אנשי מקצוע שבעיניהם עיצוב פנים בתל אביב הוא אמצעי לביטוי קו אישי וייחודי, הדורש מדיירי הבית להתאים את עצמם לתפיסתם. משרדו של עידן מרדכי פועל אחרת, כאשר לנגד עינינו עומדים רצונות וצרכי הדיירים כאלמנט ראשי המשפיע וקובע את עיצובו של הנכס. זאת, מתוך גישת עיצוב ייחודית ולא מקובעת המעניקה לכם חלל מקורי ומרהיב ביופיו, שעונה במדויק על הצרכים והחלומות שלכם.

ליווי בכל הליכי התכנון והעיצוב

יש להבין כי הליכי תכנון ועיצוב של נכס עשויים להיות מורכבים וסבוכים, ולכלול מספר רב של גורמים ופרטים שחשוב להביא בחשבון. על מנת לסייע ללקוחותינו בהליכים אלו אנו מלווים אותם לכל אורך הדרך, החל בשלב תכנון עיצובו של הבית, דרך פיקוח אחר יישום התוכנית והעבודות עצמן, ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט.

עיצוב מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר

עידן מרדכי רכש את השכלתו בבית הספר המוביל שנקר, בו למד במגמת אדריכלות ועיצוב פנים. עם השנים צבר ניסיון עשיר בעיצוב ובתכנון לאור מגוון רחב של פרויקטים בענף הבניה. בנוסף, יכולתו המקצועית של המשרד ללוות הליכי עיצוב ובניה נובעת מניסיון עבר של עידן מרדכי כמנהל פרויקטים, לרבות פיקוח וביצוע עבודות גמר ובניה.

עיצוב פנים לקשת רחבה של צרכים ומטרות

שירותי התכנון ועיצוב הפנים שאנו מספקים בתל אביב מיועדים לקשת רחבה של צרכים ומטרות. בין היתר, אנו מעניקים שירותים עבור משפצי דירות, בונים פרטיים ורוכשי דירה חדשה מקבלן. בנוסף, אנו מתמחים בעיצוב כל סוג של חלל לרבות דירות קטנות, דירות ישנות, דירות יוקרה ווילות, משרדים, חנויות ועוד מגוון בתי עסק שונים.

להזמנת שירותנו ומידע נוסף

המעוניינים להזמין שירותי מעצב אומעצבת פנים בתל אביב ולקבל מידע נוסף אודות המשרד, מוזמנים לפנות אלינובאמצעות האתר או בטלפון 054-5799488.