מעצב פנים במרכז

למי שמחפש אחר מעצבי פנים במרכזכדאי להכיר את משרדו של עידן מרדכי, מעצב פנים מוכר ומנוסה שמאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים וממליצים. המשרד שם דגש על עיצוב חללים בהתאמה מדויקת לצרכי דייריהם, ועל רמות השירות והביצוע הגבוהות ביותר בתחום.

מעצב פנים מקצועי ומנוסה

עידן מרדכי הינו בוגר מגמת אדריכלות ועיצוב פנים בבית הספר היוקרתי והמוביל שנקר. באמתחתו ניסיון רב בתחום העיצוב ומאחוריו שורה ארוכה של פרויקטים בעלי אופי שונה ומסדרי גודל מגוונים. מעבר לכך, יכולתו להוביל הליכי תכנון ועיצוב בתים מגובה בניסיון רב שנים שנצבר בניהולם של פרויקטים, כולל פיקוח אחר ביצוען של עבודות בניה ועבודות גמר עבור קשת רחבה של לקוחות. על לקוחותיו הרבים של המשרד נמנים משפצי דירות, בוני בתים ווילות פרטיות, רוכשי דירות מידי קבלן, וכן בעלי עסקים, משרדים וחנויות.

הליך עבודה הדדי ופורה

מעצב  פנים במרכז נדרש לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולספק באופן מלא את רצונותיהם של לקוחותיו.  על מנת להעניק ללקוחותינו בית מעוצב העונה במדויק על דרישותיהם, כל הליך התכנון מבוצע בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה. זאת, תוך הקשבה וסבלנות, ובמטרה להבין בדיוק את הרצונות והצרכים הייחודים של כל לקוח. נתונים אלו יתורגמו לכדי תוכנית ראשונית שתעובד ביחד לכדי תוכנית מגובשת וסופית.

הליך עבודה מלא ומקיף

כחלק משירותי עיצוב פנים במרכז נדאג ללוות אתכם ולפקח אחר כל הליכי הבניה והעיצוב, עד לקבלת מוצר מוגמר לשביעות רצונכם המלאה. ההליך כולל בין היתר תכנון תשתיות אינסטלציה וחשמל, בחירת נקודות חשמל וגופי תאורה, שבירת קירות ובניית קירות גבס, וכן בחירת צבע קירות, אריחי אמבט, כלים סניטריים, מטבח, דלתות, חלונות, ריצוף וריהוט. כל אלו ועוד פרטים גדולים וקטנים רבים, יעניקו לכם מענה פרקטי שוטף המשולב בפתרונות אסטטיים ייחודיים ומרהיבים ביופיים, ומרחב שנעים ונוח לחיות בו.

קביעת פגישה והתחלת הליך עבודה

אם אתם מחפשים מעצבת פנים במרכז או מעצב איכותי ומומלץ, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם עידן מרדכי בטלפון 054-5799488 לקביעת פגישת היכרות ולקבלת מידע נוסף.