מעצבי פנים בתל אביב

תל אביב היא עיר רבגונית, מתקדמת ואופנתית, המושכת אליה אנשים מכל רחבי הארץ שמבקשים לרכוש דירה. כידוע, עקב ההיצע small_בודקוב2הנמוך לעומת הביקוש ומחירי הדירות הגבוהים, רבים נדרשים להסתפק בדירות קטנות וישנות. ואולם, בין אם מדובר בדירה ישנה או חדשה, קטנה או גדולה, ניתן להתאימה לבעליה עם סיוע מקצועי של מעצבי פנים בתל אביב. לנו במשרד אדריכלות ועיצוב פנים עידן מרדכי יש את הידע, הניסיון והכלים הדרושים לתכנון ועיצוב כל סוגי הדירות, בהתאמה אישית מלאה לשאיפות וצרכי הדיירים.

עיצוב פנים עבור דירות קטנות בתל אביב

אחד האתגרים הגדולים בעבודות עיצוב פנים תל אביב הוא הפיכת חלל מגורים קטן, בין אם מדובר בדירה קטנה או בדירת סטודיו, לכדי מקום נוח, פרקטי ויפה. לשם כך, יש צורך בחשיבה מתקדמת מחוץ לקופסא המקנה פתרונות אחסון חכמים שעונים במדויק לצרכי בעלי הנכס ומנצלים באופן אופטימאלי את השטח הנתון. מדובר בפתרונות כגון שבירת קירות, הגדלת חלונות, ריהוט מתאים ובחירת הצבע לקירות, אשר יעניקו לדירה תחושה של מרחב ופתיחות ויהפכו אותה למקום ביתי וקסום.

עיצוב פנים עבור בתים ישניםsmall_בודקוב9

עבור מעצבי פנים, תל אביב היא עיר הדורשת להתמודד גם עם נכסים ישנים ומוזנחים, ולהפכם לפנינת עיצוב אדריכלית מרשימה ומודרנית. לשם כך, במרבית המקרים יש צורך בתכנון שיפוץ כולל של הדירה, לרבות החלפת תשתיות חשמל, מים ותקשורת, תיקון קירות ורצפות, ועבודות איטום. בנוסף תכנון בית ישן כרוך בבחינת נתוניו, בהדגשת יתרונותיו ובטשטוש חסרונותיו, תוך שימת דגש  על מימוש צרכי הדיירים באופן מלא ועמידה במסגרות זמן ותקציב.

עיצוב פנים של דירה מקבלן

פרויקט עיצוב דירה מקבלן דורש מהמעצב להכיר את המפרט הטכני של הנכס, ואת אפשרויות הבחירה השונות כדוגמת סוגי חיפוי וריצוף, תכנון חללים, דלתות, מטבח וכלים סניטריים. ביחד איתכם נעבור על תוכניות הדירה ונעצבה באופן הנכון ביותר עבורכם, בין אם בהתאם לאפשרויות המוצעות על ידי הקבלן, או עם תוספות נדרשות שישדרגו את הנכס.

לתיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים

גרים בתל אביב ורוצים לעצב נכס איכותי ומרהיב עם התאמה מדויקת לצרכיכם? אם כן, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד אדריכלות ועיצוב פנים עידן מרדכי בטלפון 054-5799488. פנו אלינו עוד היום לתיאום פגישה ולקבלת מידע נוסף, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.