המלצות

הנידון: עידן מרדכי אדריכלות ועיצוב פנים"
עידן ליווה אותנו כאדריכל במסגרת תהליך שיפוץ ביתנו החדש בראשון לציון.
עידן התגלה כאדם אחראי מאוד, איכפתי מעורב בכל ומקצועי.
בהתחלה, עידן הגיש חלופות לתכניות הבית שהלמו את צרכי המשפחה והיה זמין וקשוב לכל שינוי שביקשנו לערוך. בהמשך, הגיש כתב כמויות מסודר, מדוקדק ומאורגן למכרז קבלנים.
בנוסף, עידן עשה מאמצים לחבר אותנו לספקים/ חנויות ואנשי מקצוע שונים. כאלה שהיו איכותיים מחד, אך לא יקרים מן הצד השני.
תהליך שיפוץ בית הוא לכל הדעות תקופה מורכבת ולחוצה, ועידן היווה עבורנו נקודת אור בכל התהליך הזה!
בהערכה רבה,
משפחת פרחן – ראשון לציון
עידן, ניכר שמקצוענות היא לא מילה גסה
תודה מעומק הלב על מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות, פיקוח על כל פרט ופרט והמון תודה על היחס האישי שהענקת, על ההשקעה ועל הזמן.
.הכנסת לביתנו אור, אווירה חדשה והמון אנרגיות טובות
תודה על הכל,
משפחת אצילי
לעידן ,
החיים מלאים בהחלטות, אחת ההחלטות החשובות היא קניית בית ועיצובו.
בשעה טובה רכשנו דירה, אך היא נראתה רחוקה מאוד ממה שדמיינו.
אז מה עושים ? איך הופכים את בית החלומות למציאות ?
יש כל כך הרבה פרטים בשיפוץ, מי הקבלן ? מה עושים קודם ? חשמל או אינסטלציה ?
איזה קיר שוברים ? כמה נקודות חשמל ?
כל כך הרבה שאלות וכל כך הרבה תכנונים…
לשמחתנו הגענו אליך.
מתחילת התהליך הכנת אותנו למסע, מסע כייפי שבו אנחנו מתארים מה אנחנו רוצים ואתה מתרגם את זה לתוכניות. ענינו על שאלון ומשם הדרך אל הבית הייתה מהירה,בצורה מקצועית ובעיקר מלאת חיוך, אהבה ורצון טוב , הכנת את התוכניות ושינית את פני הבית.
הגעת איתנו לבחור מטבח,חדרי אמבטיה,ריצוף,תאורה,ריהוט וצבע, היית זמין לכל שיחת טלפון או הודעה עם תמונה של מראות כדי לעזור לנו לבחור, בקיצור ליווי מלא !
אין כמו ההרגשה של להיכנס לדירה ולהרגיש בבית !
כל מה שנותר לנו הוא להגיד לך תודה,
תודה ענקית על הפיכת החלום למציאות בצורה המקצועית המהירה והכייפית ביותר
מיכל וליאור בסאלי
לכל מאן דבעי
אני ממליץ בשמחה על עידן מרדכי שהיה האדריכל בשיפוץ נרחב היקף שביצענו בביתנו.
עידן אדם נחמד באופן יוצא דופן, נעים הליכות ומקצועי בהחלט.
עידן לא חסך בזמן וכוח כדי לתת לנו את התוצר הטוב ביותר מכל בחינה אפשרית. היה זמין תמיד לכל שאלה ולכל מענה. הפגין מקצועיות רבה וידע בכל פרטי הבית שהיה מגוון ודרש לעיתים מענה מורכב. אף פעם לא ניסה לכפות פיתרון עיצובי, אלא היה נאמן וקשוב לצרכינו ולאחר שווידא מה הצרכים הספציפיים- דאג לתת תוצאה מוגמרת מושלמת.
ניכר שהוא נהנה מעבודתו ולכן התוצר 'שמח'.
ממליץ בחום לכל אחד!
משה ואביבית כהן
רסקו ירושלים
שיפוץ דירה, הוא תהליך מורכב מאוד ולא פשוט. צריך לערוך הרבה מאוד תיאומים, להתמודד עם מתלוננים סידרתיים ומבריזנים, לשמור על מסגרת תקציבית, לבחור את בעלי המקצוע המתאימים, ועוד… הדבר שהכי צריך, הוא מזל. באמת התמזל מזלנו בענק ולקחנו את עידן מרדכי, על מנת שיעצב לנו את בית החלומות שלנו.
עידן עשה זאת בהתלהבות רבה, הקשיב, היה סבלני, בעל אורך רוח נתן עצה ומילה טובה גם כשהעלינו דברים שאינם קשורים כל כך להגדרת תפקידו. בכל זאת, תמיד היה שם, ללא הגבלת זמן או מקום, בכזאת פניות ונגישות, כאילו אנחנו 'הילדים היחידים' שלו. זו ההרגשה שעידן נותן ללקוחותיו, להם הוא נותן שירות הוגן, מקצועי מאוד, בכשרון רב ובנועם, עד להגשמת החלום. עיניכם הרואות. בזכות הליווי הצמוד של עידן, התהליך היה הרבה יותר פשוט ומהיר ממה שחשבנו, והתוצאות מדהימות.
בעבר חשבנו שיש מעט מאוד מקצועות, שנושאיהן מבצעים אותם מתוך תחושה של שליחות, בזכותך, היום אנחנו רואים שטעינו.
לא קשור במקצוע, אלא באדם.
תודה לך עידן, על הכל
משפחת אלקלעי
יש האומרים כי לא נהוג לשבח אדם בפניו, אך ישנם מקרים נדירים בהם יש לחרוג מכך. ברצוננו לשבח את עבודתו של עידן אשר ליווה אותנו עוד מהשלב הראשוני בו חשבנו על קניית הדירה ולא עזב אותנו עד שוידא שכל דבר עומד בדיוק כפי שתכנן וראה בראשו היצירתי. עניין רכישת דירה, שיפוצה ועיצובה טומן בחובו לא מעט סימני שאלה ונקודות אשר יכולות להיות בעייתיות. אנו מרגישים כי בזכות עידן עברנו את התהליך בצורה החלקה ביותר שאפשר. עידן ידע להתאים את עצמו אלינו והרגיש מה טוב לנו עוד לפני שאנחנו ידענו, לקח אותנו לאנשים הנכונים ודאג להשיג את המחירים הכי טובים.
מדהים איזה שינוי ניתן לעשות בשיפוץ אם בוחרים את האדם הנכון! מגיע גם קרדיט גדול לאנשי המקצוע איתם עידן עובד (הטובים ביותר). מוקירים ומעריכים את עבודתך ואף יותר את אישיותך. בחירתנו בך היא הצלחה, הצלחה היא יצירתך ויצירתך היא ביתנו.
המון תודות,
משפחת גנדלמן
עידן היקר
לאחר שרכשנו את הבית הראשון שלנו כזוג צעיר, ההחלטה החשובה ביותר הייתה מי יתכנן ויעצב את "החורבה" שקנינו לבית חלומותינו.
כבר בפגישה הראשונה קיבלנו תחושה של מקצוענות וכישרון. המסירות והירידה לפרטים, האכפתיות לשמור על מסגרת תקציבית ויעילות מיטבית ניכרו בסבלנות אין קץ שהפגנת. וכמובן, לא פחות חשוב היית זמין בשבילנו סביב השעון (פשוטו כמשמעו), ייעצת, כיוונת, תמכת ופתרת דילמות שבלעדיך היו לוקחות אותנו לאיבוד…
התוצאה הסופית היא ממש מה שחלמנו שיהיה הבית החם שלנו והפכת את החלום למציאות. אנו סמוכים ובטוחים שבלעדיך לא היינו מגיעים לתוצאה כזו נפלאה. פשוט צריך לראות כדי להאמין את הלפני והאחרי.
עברנו תהליך חוויתי יחד ואנו רוצים לאחל לך שדרכך תהא סוגה בשושנים. מי יתן שנזכה להכיר ולעבוד עם אנשי מקצוע כמוך בעלי ידע מקצועי,כישרון ומסירות אין קץ.
תודה,
משפחת רז,
ממליצים בחום לכל אחד!
הכימיה בין עידן מרדכי לבינינו קרתה מהרגע הראשון של ה״הימור עליו״.
עידן תכנן תכנית למופת מבחינת ניצול כל מ״ר בדירה, והפך חורבה שנבנתה ב 1948 לדירת בוטיק מקסימה.
דירה מרוהטת ומאובזרת טיפ טופ. עידן דאג לקשרנו עם בעלי המקצוע, ובנועם הליכותיו הוביל את התהליך.
ממליצים בחום,
משפחת שטיין
כשהחלטנו לשפץ את ביתנו קיבלנו המלצות על עידן מרדכי, מלקוחות שעבדו איתו. המסר היה שעידן מלווה את הפרויקט לכל אורכו באופן מתמיד ואינטנסיבי, ודואג לכל הפרטים.
בשלב התכנון של שיפוץ ביתנו עידן ידע לאזן בין תפיסה עיצובית מגובשת לרצונותינו, שאיפותינו ומגבלות התקציב.
לכל חלק בבית הגיש לנו מספר אפשרויות לתכנון ולא התעצל והגיש עוד סקיצות במהלך הדיונים, עד לשביעות רצוננו. בנוסף המליץ לנו על החומרים ובעלי מקצוע מתאימים ואיכותיים. במהלך השיפוץ ליווה את התהליך, תיאם בין בעלי מקצוע, ביקר ועקב אחרי עבודתם, וידע להפעיל אותם כך שהשיפוץ יהיה בהתאם לתכנון ותוך עמידה במגבלות התקציב.
נוכחנו לדעת שהבחירה בעידן מעולה – המלצותיו המעשיות והעיצוביות, והליווי הפעיל את השיפוץ הן שעשו את השינוי בין בית ששופץ לבית שכל רואיו משבחים את עיצובו והשימושיות שלו.
עידן,שמחנו להכיר אותך ולהיות הלקוחות שלך.אנחנו רוצים להביע את תודתנו והערכתנו כלפיך בתכנון ועיצוב ביתנו.עבדנו ביחד והתוצאה מדברת בעד עצמה!
משפחת ורונה.